W dniach 12 i 13 lutego hala sportowa PZS Lędziny stała się areną piłkarskich turniejów piłkarskich o Puchar Starosty Powiatu bieruńsko-lędzińskiego organizowanych z inicjatywy MKS Lędziny. W sobotę na parkiet wybiegli juniorzy (rocznik 2005 i młodsi), zaś po południu rywalizowali najmłodsi piłkarze, czyli skrzaty. Na parkiecie można było zobaczyć zacięta rywalizację sześciolatków czy pięciolatków. Niedziela, z kolei przyniosła, fantastyczną rywalizację roczników 2008 (rano) oraz 2011 (popołudniu).
Rocznik 2005
W rywalizacji tego rocznika wzięło udział 5 zespołów, a najlepsza okazała się Pogoń Imielin, przed MKS-em I Lędziny oraz drugą drużyną Pogoni. Kolejne miejsca przypadły w udziale MKS-owi II oraz Czapli Kryry.
Nagrodami indywidualnym zostali wyróżnieni:
Eryk Zatoń i Mateusz Firlej – najlepsi strzelcy zawodów (po 6 goli),
Jakub Kulig – najlepszy bramkarz turnieju.
Filip Róg – najlepszy zawodnik turnieju – MVP.
Pierwsza drużyna MKS-u!
Zwycięski zespół Pogoni Imielin
Eryk Zatoń i Mateusz Firlej
Rocznik 2015
Do rywalizacji rocznika 2015 przystąpiło 6 zespołów: Pogoń Imielin, Akademia Sportu Wojkowice, AKS Mikołów, GTS Bojszowy, BAP GOL Bieruń oraz MKS Lędziny, który w skromnym 5-osobowym składzie (wymuszonym przez choroby i kwarantanny) pokazał serducho do gry oraz ogromne zaangażowanie. Wszystkie drużyny grały świetnie, a bohaterami miejscowych kibiców zostali Olek, Tymek, Franek, Marcel i Mieszko, którzy w pięciu spotkaniach strzelili aż 12 goli.
W akcji Marcel 
Piłkarze MKS-u z rodzicami, trenerem Dawidem Kosibą i organizatorami!
 
Link go galerii z pierwszego dnia turnieju:
Rocznik 2008
W turnieju rocznika 2008 bezkonkurencyjna była Przemsza Siewierz, która zakończyła rozgrywki z udziałem 6 zespołów (GTS Bojszowy, MKS Lędziny – dwa zespoły, ZET Tychy, Fortuna Wyry) z kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 30:0. Do Siewierza pojechały także nagrody dla najlepszego zawodnika i strzelca. Z kolei, najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Miłosza Nowickiego, z drugiego zespołu MKS-u który wieloma skutecznymi interwencjami ratował swój zespół przed stratą gola. Drugie miejsce dla Fortuny Wyry, a trzecie dla gospodarzy.
 
Zespół Spójni Zebrzydowice
Rocznik 2011
Działo się w turnieju rocznika 2011, który był najbardziej zacięty ze wszystkich. O zwycięstwie Spójni Zebrzydowice i drugim miejscu Cedronu Brody zadecydowała … większa ilość zdobytych goli.
Oba zespoły miały na swoim koncie po 13 pkt., a w meczu bezpośrednim 2-2, bilans bramek +17! 24-7 Spójnia oraz 22-5 Cedron Brody!
Najlepsi strzelcy zawodów także zdobyli po 10 bramek (Cedron I i Spójnia)! Zespoły MKS-u co prawda zajęły miejsce poza podium, lecz w pojedynkach z późniejszymi zwycięzcami prezentowały się bardzo dobrze, jeśli już przegrywając, to minimalnie – zazwyczaj jedną bramką.
 
Drużyny MKS Lędziny (powyżej)
Laureaci nagród indywidualnych!
Link do galerii z drugiego dnia turnieju:
W trakcie imprezy działała kawiarenka, w trakcie której można było nabyć gorące napoje czy ciasta. Już dziś serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie wypieków, a także osobom które przyczyniły się do organizacji imprezy. Szersze podziękowania zamieścimy po drugim weekendzie turniejów (19-20.02.), w trakcie których swoje piłkarskie święto będą miały roczniki 2010 oraz 2014!
Wszystkim zespołom dziękujemy za przybycie, stworzenie dobrej atmosfery piłkarskiego święta, jednocześnie gratulując postawy na parkiecie!