MKS Lędziny przegrał dzisiaj w Kosztowach 2:1 w… doliczonym czasie gry. Bramkę dla MKS zdobył Ingram w dwunastej minucie; gospodarze zaczęli strzelanie w doliczonym czasie gry II połowy. W 90+2 minucie wyrównał Kowalski, zaś w 90+5 lędzinian dobił Gorki.

MKS z konieczności grę kończył w „dziesiątkę”, po tym jak w 85 minucie kontuzji doznał Sopelewski, zaś trener nie miał już kogo zgłosić do czwartej zmiany. Sopelewski, co prawda, powrócił na murawę po około pięciu minutach, lecz zaledwie starał się przeszkadzać rywalowi, truchtając na szpicy.

MKS: Ł.Gąsior, Bednarek, M.Roszak, Sopelewski, Józefowicz, Ingram, Janik (Śliwa 46), Karlik, Gadaj, Maławy (Gardawski 78), Michalski (N. Nagi 46).

Unia: Potoczny, Tracz (68. Marko), Szymoniak, Kocurek, Fahrenholt (68. Klimczak), Kowalski, Adamek (77. Nowak), Kohut, Wiklak, Wilk (80. Rak), Gorki.

Żółte kartki: Kocurek, Kohut, Fahrenholt, Nowak, Gorki – Roszak, Sopelewski, Józefowicz, Karlik;

Sędzia: Marcin Miśta (Sosnowiec)

Oto jak padły gole?

[mecze]2h00B6GXJkY[/mecze]

Film za: www.uniakosztowy.futbolowo.pl

W tabeli uwzględniono fakt, iż Wydział Gier zweryfikował rozegrane zawody o mistrzostwo Klasy Okręgowej grupy I pomiędzy zespołami KS Górnik 09 Mysłowice – KS Piast Bieruń (na boisku 1-1) z dnia 23.08.2014 jako WO 3:0, 3 punkty na korzyść KS Górnik 09 Mysłowice. W drużynie KS Piast Bieruń wystąpił nieuprawniony zawodnik (Marek Walkiewicz), który powinien pauzować w w/w meczu za wysoce niesportowe zachowanie po otrzymanej czerwonej kartce.