Przed kilkoma zespołami MKS Lędziny ostatnie ligowe pojedynki w 2019 r. W najbliższy przedłużony weekend (09-11 listopada) rozgrywki zakończy klasa okręgowa, orliki oraz juniorzy. Wcześniej rundę jesienną zakończyli piłkarze b klasy, młodzików i żaków.

W klasie okręgowej MKS zmierzy się na wyjeździe z zamykającym ligową tabelę (z dorobkiem 4 punktów) Piastem Bieruń Nowy. Po porażce z BKS Stal pozostaje się zmobilizować na ostatni mecz, nie zlekceważyć borykającego się ze sporymi problemami rywala i pozytywnym akcentem zakończyć – bądź co bądź – udaną rundę jesienną.

Mecz, jako arbiter główny, poprowadzi Adam Kuczera (Podokręg Racibórz).

W meczach młodzieży zagrają:

  • juniorzy, poniedziałek 11.11., godzina 11.00: JUWE Jaroszowice – MKS,
  • orliki E1, sobota 09.11., godzina 10.45: APN V GKS Tychy – MKS (boisko przy ul. Andersa),
  • orliki E2,  sobota 09.11., godzina 13:30: APN II GKS Tychy – MKS (boisko przy ul. Andersa),