Tak jak przewidywała redakcja, BKS Stal postawił w dniu dzisiejszym MKS-owi Lędziny znacznie trudniejsze warunki, aniżeli zdawałaby się sugerować to tabela. Goście z Bielska-Białej, plasujący się do tej pory w środku stawki, wywieźli z Lędzin trzy punkty za zwycięstwo 2:1 (1:0), prezentując dobry i skuteczny futbol. W foteli lidera zasiedli piłkarze z Bestwiny, a tyle samo punktów co MKS mają także Iskra i LKS Wisła Wielka.

W naszym zespole widoczny był brak pauzującego za kartki Darka Zygmy. Cały mecz nie był wielkim widowiskiem, który by obfitował w dużą ilość okazji. Skuteczniejsi i konkretniejsi okazali się jednak goście, którym gratulujemy zwycięstwa.

Tak padły bramki:

0:1 Adamus (27 min.), płaski strzał w długi róg bramki Kuchty po indywidualnej akcji lewą stroną boiska,

1:1 Nowrocki (58 min.), dobitka z 5 min. obronionego uderzenia Rzepy z dystansu,

1:2 Gala (74 min.), piłkę w pole karne posyła Szwarc, Pilch przedłuża do Gali, a ten mocnym strzałem w długi róg lokuje ją w bramce.

MKS: Kuchta – Ingram, Piekielny, Józefus, Bednarek (Malicki 55), Kut, Śliwa, S.Rzepa, Nowicki (Nowrocki 55), Kostrzewa, Suszek (M.Nagi 62).

BKS Stal: Kierlin – Krzak, Małaczek, Krawczyk, Borutko (74′ Maciążka), Adamus, Gala, Kasprzycki, Grabowski, Pilch (90′ Smok), Szwarc (81′ Huczek).

żółta kartka: Bednarek (MKS).

W najbliższą sobotę (09.11.) MKS wyjazdowym meczem w Bieruniu Nowym z Piastem zakończy rundę jesienną.

W innych meczach 14 kolejki:

Sokół – LKS Bestwina 0:3 (0:2)

Wisła Wielka – Łąka 2:1 (2:0)

Czarni – Ogrodnik 3:1 (1:1)

Rekord II – Piast 6:0 (4:0)

MRKS II – Studzienice 3:2 (2:1)

Pasjonat – Rudołtowice-Ćwiklice 2:1 (1:0)