Wczoraj, zgodnie z planem piłkarze MKS-u odbyli pierwszy w tym roku trening i rozpoczęli tym samym przygotowania do rundy wiosennej.

Pojawiło się na nim dwunastu zawodników: Tomek Matysek, Łukasz Brona, Mateusz Śliwa, Mateusz Roszak, Tomasz Czarnecki, Krzysztof Firlej, Adrian Gąsior, Marcin Majer, Łukasz Gardawski, Dawid Karlik, Mariusz Gajewski, Paweł Brandys oraz trener Marcin Polarz. Jak więc widać, nie było sporej grupy graczy. Z czasem jednak ta liczba zapewne będzie wzrastać. Warto dodać także, że do roli następcy Piotra Bomby w roli trenera juniorów przymierzany jest Mariusz Gajewski, choć jak napisał sam zainteresowany jeszcze nic nie jest przesądzone.

Wśród trenujących nie było Piotra Bomby, który przymierza się do Nadwiślana (dziś rozegrał 90 minut w sparingu z Chrzcicielem Tychy, wynik 1:1).

Kolejny trening odbędzie się w poniedziałek (na zewnątrz), a we wtorek zespół znów spotyka się na hali.