Po wtorkowej pucharowej porażce MKS-u z Pniówkiem, nasi piłkarze w sobotę o godzinie 17.00 w meczu ligowym zmierzą się z LKS Łąka.

Po ostatniej ligowej potyczce z Czarnymi, naszych zawodników czekała przymusowa pauza wobec odwołania meczu z Pogonią. Tymczasem, LKS Łąka podejmował u siebie Znicz Jankowice, gromiąc go 6:2. Nasi rywale spisuję się jak dotąd w rozgrywkach całkiem nieźle, gromadząc na swoim koncie 10 punktów w 6 meczach. Praca trenera Bronisława Loski przynosi efekty i  w porównaniu z poprzednim sezonem, łączanie poczynili spory postęp. Wszystkie swoje punkty  w obecnym sezonie zdobyli jednak w meczach u siebie, na wyjeździe dwukrotnie przegrywając (z Krupińskim 0:1 i Bełkiem 1:3). MKS interesują jednak tylko trzy punkty. Po dobrym meczu z Czarnymi mamy prawo tego oczekiwać. Zapraszamy na mecz:)

Z pozostałych drużyn, jeszcze dziś o 16.00 żaki podejmą GTS Bojszowy, jutro o 16.00 trampkarze starsi zagrają z UKS Suszec, a juniorzy w niedzielę o 11.00 rozpoczną mecz z Ogrodnikiem Cielmice. Wszystkie te spotkania odbędą się w Lędzinach.