Rezultatem 2:2 (2:2) zakończył się ostatni jesienny mecz MKS-u Lędziny. To oznacza, że przerwę zimową zespół trenera Napierały spędzi na szóstym miejscu w tabeli z dorobkiem 25 punktów.

MKS – Fortuna Wyry 2:2 (2:2) Józefus 22, Malicki 44 – Załuski 15k, Just 30

Bramki:

0:1 – Załuski pewnie wykorzystuje rzut karny podyktowany po indywidualnym błędzie Kuchty i jego faulu (15 min.),

1:1 – Józefus trafia z 15 m w okienko bramki Topora (22 min.), strzelając swoją premierową bramkę w barwach MKS,

1:2 – ladna kontra gości i po dośrodkowaniu z lewej strony w krótki rog trafia Just (30 min.),

2:2 – po dośrodkowaniu Zygmy spod linii końcowej głową w długi róg trafia Malicki, wpisując się na listę strzelców w drugim meczu z rzędu.

MKS: Kuchta – Bednarek, Ingram, Krakowiak, M.Nagi, Pusty (M.Majer 76), Józefus, Zygma, Gardawski, Malicki (Nowrocki 58), N.Nagi.

Fortuna: Topór – Strzoda, Just, Pedenko, Załuski, Brożyński, Szołtysek, Seweryn (Rośkowicz 46), Plasan, Gogol, Pańczyk (Fabian 80).

żólte kartki: Pusty, N.Nagi – Rośkowicz, Brożyński, Plasan, Załuski, Strzoda.

W innych meczach:

Pogoń – Mikołow 1:1 (1:0) Bundzyło – Lesik

Podlesianka – Sparta 2:2 (0:0) Zając, Rosiński – K.Michalski, Ł.Michalski,

Łąka – Urania 2:3 (0:3) Jarczok, samobójcza – Krzywda 2, Henisz,

MK Górnik – Sokół 5:3 (3:2) Jurowicz 3, Jędrysik 2 – Kula, Krawczyk 2,

Iskra – Studzienice 5:2 (3:1) Cempura, K. Pustelnik, Zawadzki, Komraus, Rakowski – Żemła, W. Janosz,

Ogrodnik – Wyzwolenie 1:2 (1:2) Klimas 44 – Gut 1,31

Piast – MKS Górnik 09 odwołany z powodu mgły