Pomimo porażki 1:2 z Niwami Brudzowice, trener Adrian Napierała był zadowolony z postawy zespołu, jak i ze stopnia pożyteczności meczu kontrolnego, który dał wiele powodów do przemyśleń. Jedyną bramkę dla MKS zdobył Sebastian Rzepa. Nie zagrali dziś Ingram, Bednarek, Śliwa, M.Nagi i Nowrocki.

W składzie brak także Łukasza Kuta oraz Tomasza Nowickiego, którzy jak dotąd nie wznowili treningów i w tym kontekście, wydaje się iż trudno na nich liczyć w kolejnych rozgrywkach.

MKS: Kuchta – Malicki, Piekielny, Krakowiak, Mielec, Józefus , Zygma, Olszowski, Kostrzewa, S.Rzepa, Gierczak oraz Czudaj, Janik, Apajewski.

W sobotę 27 czerwca o godzinie 11.00 MKS zagra w kolejnym meczu kontrolnym z beniaminkiem klasy okręgowej, tj. Burzą Borowa Wieś. Mecz odbędzie się w Lędzinach.

Zdjęcia: Paweł Kwaśniewski.