W dniu jutrzejszym (08.05.) MKS Lędziny podejmie LKS Studzienice, w ramach 3 kolejki rozgrywek grupy mistrzowskiej. Lędzinianie będą chcieli zaprezentować podobną formę, jak w zwycięskim meczu derbowym z GTS Bojszowy. Mimo, że nikt nie pauzuje za kartki (zagrożeni przymusową przerwą są Zygma oraz Śliwa), problemów kadrowych wciąż nie brakuje.

Wierzymy, że uda się je trenerowi Napierale załatać i MKS rozegra dobry mecz. Tym razem jeszcze bez udziału publiczności i niestety bez transmisji live (przyczyną kolizja terminów meczu juniorów z seniorami). Postaramy się jednak ten brak w miarę możliwości zrekompensować.

Spotkanie poprowadzi sędzia Maciej Radziejewski z Katowic.

Plan kolejki:

8.05.2021 r. (sobota), g. 17:00 

Pasjonat Dankowice – Rekord II Bielsko-Biała

MKS Lędziny – LKS Studzienice

LKS Bestwina – GTS Bojszowy

LKS Łąka – Czarni Jaworze