Z powodu kłopotów technicznych na www.mksledziny.pl w zeszłym tygodniu nie można było śledzić tego co się dzieje w okręgówce. Przypomnijmy zatem szybko, że MKS po świetnym meczu w swoim wykonaniu pokonał na wyjeździe Krupińskiego Suszec 3:2  (szczegółowa relacja na forum).

MKS zagrał w składzie:

Brandys, Polarz, M.Roszak, Gajewski (Cięciara 60), Czarnecki (G.Kostrzewa 46), Sowik (Michalski 90), Matysek, K.Firlej, Dąbrowski (A.Gąsior 88), Gardawski, Śliwa

W pozostałych meczach Nadwiślan wygrał z Unią Bieruń 2:1 (Pałka, Frackowiak – Czapiewski), Sokoł uległ Iskrze 2:6 (Pawłowicz 2 – Dziadek, Senczek, Adamek, Grabczyński, Żupa, Prusek), Bełk rozbił Śląsk 4:1 (Kupis 2, Cichecki, Stanek –  Szulczek ), Ogrodnik przegrał z Łąką 0:2 (A.Żur 2), Wawel uległ Leśnikowi 0:1 (Kubisz), a Kosztowy zremisowały ze Stalą 1:1 (Wilk – Luty).