Mecz bez większej historii, nasz rywal okazał się lepszy, a my przegrywamy 3:0 (3:0) i tracimy punkty.

Nic dziś nie zagrało tak jak powinno, brakowało nam pewniejszej gry i przede wszystkim skuteczności. Rywal konsekwentnie wykorzystywał każdy z naszych błędów i zdobywał przewagę. Stałe fragmenty sprawiały nam w pierwszej połowie sporo problemów. W drugiej odsłonie poprawiliśmy grę jednak nie udało nam się zdobyć bramki, która pozwoliłaby nawiązać kontakt z rywalem.

Przebieg meczu:

0:1 – rzut rożny, zaspaliśmy z kryciem, przeciwnik uderza głową z 5 metra nie dając szans Apajewskiemu.

0:2 – kolejny rzut rożny, nasz obrońca przegrywa pojedynek główkowy i tracimy drugiego gola.

0:3 – mocny strzał sprzed pola karnego, który po rykoszecie wpada tuż pod poprzeczkę.

MKS II Lędziny 0:3 (0:3) Pniówek II Pawłowice

Strzelcy: Bolek 10’⚽, Sowa 17’⚽, Bodziony 27’⚽.

MKS II: Apajewski – Smaza (🔁80′ Sitarz), Janik, Giza, Dominiec, S.Krakowiak (🔁46′ Drążek), Czudaj (🔁70′ Gaweł), Nowrocki, Gierczak, Majer.

kartki:

-żółta: Apajewski 13′, Majer 74′ – Sowa 79′.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia zabawnego skrótu meczowego z zeszłej kolejki z Tysovią Tychy na YT👇:

https://www.youtube.com/watch?v=x4XWBmrg4K0

Pozostałe rezultaty 13 kolejki:

Tysovia Tychy 0:5 Fortuna Wyry

Niepokorni Orzesze 1:7 Czułowianka Tychy

Nadwiślan Góra 3:1 UKS Warszowice

LKS II Gardawice 1:4 LKS II Goczałkowice Zdrój

GTS II Bojszowy 1:4 Gol Bieruń

Czarni Piasek 0:3 LKS Wisła Mała

LKS Mizerów – pauza

W następnym spotkaniu nasza „dwójka” wyjazdowo zmierzy się z Nadwiślanem Góra, mecz odbędzie się w najbliższą środę (tj. 11.11.) o godzinie 13:30. Nasz przyszły przeciwnik znajduje się zaledwie dwa oczka (17 punktów Nadwiślan) w tabeli pod nami (19 punktów MKS), więc czeka nas kolejny trudny mecz o punkty. Do końca B-klasowych rozgrywek w tym roku pozostały już tylko 2 spotkania i możliwe 6 punktów do zdobycia. Jak poradzą sobie rezerwy dowiemy się w najbliższym czasie.