Z pewnymi kłopotami organizacyjnymi, ale jednak, w końcu ruszają rozgrywki w ligach młodzieżowych. Aktualne terminarze można znaleźć w odpowiednich działach.

Juniorzy w zmniejszonej do 8 zespołów lidze (po wycofaniu się JUW-e, Studzienic i Unii Bieruń) zaczną sezon w weekend 01/02 września wyjazdem na mecz z Piastem Bieruń. Terminarz w zakładce juniorzy 2012/2013.

Plan spotkań znają już także żaki, ich rozgrywki ruszają w dniach od 1 do 3 września. Najmłodsi piłkarze MKS-u 3 września zagrają w Mizerowie o godzinie 17.00. Szczegóły w zakładce „Żaki 2012/2013”.

Trampkarze zaczną swój sezon tydzień później: młodsi w dniach 5-6 września, starsi natomiast 7 września. Zespół Mirosława Wowro rozpocznie rozgrywki w grupie II domowym meczem z Sokołem Orzesze (godzina 17.00). Terminarz trampkarzy młodszych podam, jak tylko pojawi się na stronie Podokręgu Tychy.