MKS doznał dziś porażki w meczu z Sokołem Wola. Przegrana 2:4 boli i tonuje optymistyczne nastroje po ostatnich dobrych występach Naszej drużyny.

MKS: Ł.Gąsior, Bednarek (Gadaj 46), Skutela, M.Roszak, Uniejewski, Karlik (Idczak 46), Śliwa, Kapela, Ingram, G.Kostrzewa, Stworzyjan

żółte kartki: Kostrzewa, Uniejewski

czerwona kartka: Skutela 31 minuta (akcja ratunkowa)

Najważniejsze wydarzenia:

11 minuta – 1:0 po centrze z prawej strony akcję celną głowką w długi róg bramki kończy Nycz,

30 minuta – faul Skuteli w polu karnym zakwalifikowany jako ratunkowy, czerwona kartka dla obrońcy MKS-u i rzut karny dla gospodarzy,

31 minuta – Gąsior broni uderzenie Nycza,

35 minuta – Uniejewski główkuje po centrze z rzutu rożnego, piłka złapana przez bramkarza chyba za linią bramkową, ale sędzia zdecydowanym ruchem pokazuje, że jego zdaniem tak nie było,

52 minuta – akcja po prawej stronie i strzał Więckowskiego w krótki róg, 2:0;

54 minuta – Odrobiński sam na sam z Gąsiorem i uderza w długi róg, 3:0;

70 minuta – Słomka głową zaskakuje własnego bramkarza i mamy gola dla MKS-u,

78 minuta – Straszyński zdobywa czwartą bramkę dla Sokoła,

90 minuta – Uniejewski zdobywając pierwszą bramkę w barwach MKS-u, ustala wynik meczu na 4:2.

W innych meczach:

Jedność – Krupiński 0:2 (0:0) Żemła 65, Mikołajec 88

Żory – Kosztowy 1:2 (1:4) Rybak 2 – Kowalski 33, Wlazło 35,61, Kohut 54k.

Bełk – Orzeł 5:1 (0:0) Bysiec 2, Jasiczek, Polak, Stryczek – Kolasa

Unia B.St. – Czarni 3:0 walkower

Rozwój II – GKS II 3:0 (1:0) Sobas karny, Kut 2

Energetyk II – Pogoń 3:3 (1:1) Gładkowski 11, Szatkowski 54, Olczak 62 – Stojak 33, Samek 53, Magiera 65

Studzionka – Orzesze 0:3 (0:0)  Starowicz 60,66,90