Od zwycięstwa 3:1 (2:1) rozpoczęli zimowe sparingi piłkarze MKS-u Lędziny. Inauguracyjne trafienia w tym roku w pojedynku z Rozwojem (zawodnicy młodzieżowi oraz ci którzy nie zagrali w sparingu z ROW Rybnik) na swoje konto zapisali w pierwszej części gry Damian Czupryna i Mateusz Śliwa, a po przerwie rezultat ustalił jeden z testowanych zawodników.

MKS: Kwiatkowski (testowany 46) – M.Roszak, Uniejewski, Bednarek, Czupryna, Ingram, Śliwa, Kozok, Malik oraz testowany (Majer 46), testowany (Karwat 60).

W zespole MKS w defensywie zabrakło Adama Matei i Mariusza Masternaka, na których można liczyć w kontekście kolejnych gier kontrolnych, w tym sobotniego meczu ze Skrą w Częstochowie (godzina 11.00). W składzie zabrakło Mateusza Kuzaka, Mateusza Sosnowskiego i Damian Wilczkiewicza, którzy przymierzają się do jednego z klubów klasy okręgowej. Czy tak się stanie, zależy to od wielu czynników. Do wyjaśnienia pozostaje przyszłość Antoniego Turczyńskiego, którym poważnie zainteresowana jest III-ligowa Soła Oświęcim. Cieszy powrót do gry Kamila Uniejewskiego oraz fakt postępów w rehabilitacji Norberta Stworzyjana, w jego przypadku jeśli można mówić o powrocie, to w kontekście kwietnia, maja.

Więcej informacji po kolejnym meczu kontrolnym.