Swoje zaległe spotkanie z Sokołem Wola rozegrali dziś trampkarze młodsi walczący o drugie miejsce w grupie A2 Podokręgu Tychy. Było ono tym istotniejsze, że młodzi piłkarze MKS-u mierzyli się z rywalem bezpośrednio zainteresowanym tą samą lokatą (a na razie mającym na swoim koncie 3 punkty więcej).

Wygrana 9:3 pozwoliła im ponownie przeskoczyć na drugie miejsce w tabeli, o którego utrzymanie powalczą już jutro w ostatnim grupowym spotkaniu z Leśnikiem w Kobiórze (początek o 18.00).

Skutecznością we wczorajszym meczu popisywali się autory, odpowiednio, pięciu oraz trzech goli, tj. Karol Białoń oraz Rafał Sieradzki. Ostatnią z bramek zdobył Jakub Buchała.

Jeśli nasi trampkarze osiągną korzystny rezultat, utrzymując drugą pozycje w tabeli, w półfinale rozgrywek na szczeblu Podokręgu zagrają ze zwycięzcą grupy A1 (na prowadzeniu na razie LKS Wisła Wielka).