Informujemy, że treningi zespołów młodzieżowych ruszają od poniedziałku 2 sierpnia br. Wznawiamy także nabór do zespołów młodzieżowych: żaków (roczniki 2014-2016, trener Marcin Bratek), orlików młodszych (rocznik 2012-2013, trener Paweł Majer), młodzików (roczniki 2010-2011, trenerzy Paweł Majer i Ryszard Wowro), trampkarzy (roczniki 2008-2009, trener Paweł Majer), juniorów młodszych (2005-2007, trener Mirosław Wowro). Swój akces można zgłosić także do zespołu seniorów z b klasy (trener Zbigniew Janik).

Szczegóły pierwszych treningów i nr kontaktowe do trenerów na plakacie (można je także znaleźć w dziale „kontakt”):

W terminie do dnia 10 sierpnia br. Zarząd Klubu dokona zgłoszeń poszczególnych zespołów do rozgrywek prowadzonych przez Podokręg Tychy.

Osobom zainteresowanych podjęciem treningów po raz pierwszy, zachęcamy do kontaktu, przyjścia na pierwsze zajęcia, a celem dopełnienia formalności prosimy o pobieranie i wypełnienie deklaracji członkowskich małoletnich zawodników (do pobrania w dziale „dla rodzica”).