W dniu jutrzejszym (24.07.) o godzinie 15.00 MKS rozegra pierwszy tego lata mecz kontrolny, który odbędzie się na lędzińskim stadionie. Rywalem zespołu trenera Napierały będzie występujący w małopolskiej klasie okręgowej KS Olkusz.

W dniu wczorajszym dwa seniorskie zespoły MKS-u poznały także swoich rywali w meczach I rundy Pucharu Polski, która to zostanie rozegrana w weekend 7-8 sierpnia br. (a więc w wypadku zespołu z klasy okręgowej na tydzień przed inauguracją).

Pierwszy zespół MKS-u miał grać w spotkaniu wyjazdowym z GTS II Bojszowy, natomiast rezerwy (MKS II) podejmą na własnym boisku Fortunę Wyry. Dziś przed południem klub z Bojszów potwierdził jednak fakt wycofania rezerw z rozgrywek PP, stąd nasz reprezentant okręgówki automatycznie awansował do kolejnej rundy. Spotkanie rezerw w ramach I rundy zaplanowano na niedzielę 8 sierpnia, godz. 17.00.

Przypominamy, że rozgrywki w klasie okręgowej ruszają 14 sierpnia br.