Ponieważ nagromadziło mi się informacji do przekazania, wszystko wrzucam w jednego newsa.

Zacznę od przekazania wyniku wczorajszego meczu trampkarzy młodszych, którzy w Piasku pokonali Czarnych 3:2 (gole Buniewicza, Czypionki i Rośkowicza).

Jednocześnie zapraszam już na jutro na kolejne mecze drużyn młodzieżowych – o 17.30 trampkarze starsi na głównym boisku powalczą o kolejną wygraną w tym sezonie z Sokołem Wola. Żaki natomiast na godzinę 18.00 wyjeżdżają do Czechowic na mecz z tamtejszym UKS-em.

Ze spraw organizacyjnych zachęcam do zajrzenia do działu treningi, gdzie umieściłem wiosenny harmonogram treningów dla wszystkich drużyn, a ponadto zajęć z trenerem bramkarzy Ryszardem Wowro.

I na koniec informuję, że proszę się nie dziwić jeśli w komentarzach znajdują się komentarze w języku angielskim, ostatnio przeżywamy bowiem ataki botów, które zasypują nas spamem i chwilę potrwa zanim uporamy się z tym problemem. Tymczasowo komentarze dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników strony.