W najbliższą sobotę pierwsza drużyna MKS-u po raz ostatni w tej rundzie zagra na własnym boisku, o godz. 13.30 rozpocznie się mecz z Wawelem Wirek. Zakończenie rundy przypominam w środę 11.11. w Piasku.

[singlepic=5447,360,320]

Po porażce w Kosztowach liczymy na dobry wynik w meczu z Wawelem. Foto: Underek

Z kolei młodzieżowe drużyny zagrają swoje ostatnie mecze w tej rundzie, rozgrywając zaległą kolejkę z 17 i 18 października. O godz. 9.00 trampkarze młodsi zagrają na wyjeździe z Rudołtowicami, a ci starsi u siebie z Pniówkiem Pawłowice. O godz. 11.00 juniorzy – także w Lędzinach – podejmą JUVE Jaroszowice.W pojedynku z Wawelem przekonamy się jak porażka z Unia Kosztowy wpłynie na nasz zespół. Wciąż walczymy o czwarte miejsce z ekipami z Kosztów i Kobióra. Nasz zespół zagra wzmocniony powracającym po pauzie Marcinem Polarzem, mam nadzieję że wykuruje się także Krzysiek Firlej.

Zespół Wawelu może wydawać się rozbitym po ostatniej klęsce u siebie w meczu z Iskrą (2:7), ale zapewne gości nie można lekceważyć. 18 zdobytych punktów (5 zwycięstw, 3 remisy, 5 porażek) to też niezły dorobek. Warto zwrócić uwagę, że aż 8 punktów gracze Wawelu wywalczyli na wyjazdach wygrywając w Kosztowach i Cielmicach oraz remisując w Łące i Bieruniu Starym. Bilans bramkowy 20-27 świadczy jednak o tym, iż gra obronna Wawelu może szwankować, postarajmy się ten fakt wykorzystać. Najlepszymi strzelcami Wawelu są: Mol – 6 bramek, Siadul – 5 trafień oraz Zięcik – 3 gole. Liczymy na kolejne 3 punkty u siebie, punkty które mogą sprawić, że MKS zimę spędzi na naprawdę wysokiej pozycji.

Serdecznie zapraszam:)