W najbliższy weekend do rywalizacji przystąpią wszystkie zespoły MKS-u za wyjątkiem juniorów młodszych, których spotkanie zostało przełożone na termin późniejszy. MKS Lędziny w klasie okręgowej, po minimalnej porażce w Wilkowicach w sobotę zmierzy się z groźną ekipą z Wisły Wiekiej, a w środę (11.05.) odrobi zaległości rywalizując z Ogrodnikiem w Cielmicach.

Seniorzy: 

MKS – LKS Wisła Wielka (sobota 7 maja, godzina 17.00)

Sędziują: Mateusz Nowak (Andrychów), Sebastian Przewoźnik, Przemysław Greń.

Zagra także młodzież:

B klasa Tychy: MKS II Lędziny – Nadwiślan Góra (niedziela 8 maja godzina 17.00),

Żaczki: turniej w Chełmie Śląskim przy ul. Techników 4b (sobota 7 maja, godz. 10.00),

Młodziki: MKS – APN I GKS Tychy (niedziela, 8 maja, godz. 14.30),

Trampkarze: UKS Warszowice – MKS Lędziny (poniedziałek 9 maja, godz. 17.00).

Serdecznie zapraszamy!