W ramach współpracy partnerskiej między GKS GieKSa Katowice S.A., Miejski Klub Sportowy Lędziny” otrzymał poniższe zaproszenie, które przekazujemy poniżej:
„Akademia „Młoda GieKSa” serdecznie zaprasza wszystkich kibiców piłki nożnej kobiet na wyjątkowe święto, jakim będą eliminacje do Ligi Mistrzyń UEFA! To niezwykła szansa zobaczyć jedne z najlepszych piłkarek w Europie, które występować będą w turnieju eliminacyjnym na Stadionie Miejskim w Katowicach przy ul. Bukowej 1A.
Półfinałowe starcia odbędą się w środę 6 września. O godz. 14:00 SK Brann zmierzy się z Lokomotivem Stara Zagora. Z kolei o godz. 20:00 GieKSa zagra z Anderlechtem Bruksela. Zachęcamy do zakupu wejściówek na te spotkania. Cena biletu dla osoby dorosłej na każde ze spotkań, niezależnie od trybuny, wynosi: 10 zł. Wszystkie dzieci mogą uczestniczyć w meczach Ligi Mistrzyń za darmo! „
Dlatego też, listę osób chętnych, w tym również dzieci, wraz z niezbędnymi danymi personalnymi (imię, nazwisko, PESEL) prosimy przesyłać wyłącznie mailowo na adres Klubu: mksledziny1932@o2.pl (nie przyjmujemy zgłoszeń innymi kanałami, tj. messenger, whatssup) proszę przesłać do czwartku 31 sierpnia do godziny 22.00. Prosimy też o wskazanie, który z meczów Państwa interesuje (ten o 14.00, 20.00 czy ewentualnie oba).
Klub zobowiązany jest do przekazania imiennej listy do piątku 1 września, stąd taki, a nie inny termin.
Marcin Podleśny
Wiceprezes Zarządu
MKS „Lędziny”















