W minioną niedzielę (11.06.) najmłodsza drużyna MKS-u Lędziny uczestniczyła w X Międzynarodowy Turnieju „Tworków Cup 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣„. Jubileuszowa Edycja zawodów odbywała się pod Patronatem takich marek jak:Województwo Śląskie, Śląski Związek Piłki nożnej, Powiat Raciborski oraz Lasy Państwowe. 4-dniowy Turniej rozegrały roczniki od 2013 do 2016, lecz skupmy się na występie drużyny trenera Pawła.
Pogoda sprzyjała najmłodszym od samego początku do końca turnieju, co pozwoliło na rozegranie blisko 50 spotkań.
Najlepszą drużyną turnieju okazała się drużyna RKP ROW Rybnik, drugie miejsce zajęła drużyna LKS Tworków, która jako jedyna nie przegrała spotkania w całym turnieju, zaś na trzecim miejscu uplasowała się drużyna AP United Rydułtowy.
Nasi piłkarze z roczników 2016 i 2017 rozegrali kilka spotkań rywalizując z takimi markami jak wspomniany zespół z Rybnika, Rymer Rybnik i LKS Tworków II (w pierwszej fazie zawodów), Górnik Zabrze, GMKS Nędza, Spójnia Zebrzydowice oraz Jedność Jejkowice (w drugiej). Prezentowali swoje duże umiejętności indywidualne, a Tymek Radoń czynił to na tyle skutecznie, iż został nominowany do drużyny wyróżnionych zawodników, którzy otrzymali stosowne dyplomy oraz upominki.
Zespół grał w składzie: Maja, Iga, Mieszko, Tymek, Szymon, Oliwier, Nataniel, Olek I., Olek K., Wojtek, Kuba.
Serdeczne podziękowania dla Rodziców za wsparcie, gorący doping i za sprawną organizację 🙂
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie!

Drużyna MKS-u wraz z trenerem!

Grupa zawodników wyróżnionych indywidualnie: Tymek Radoń (czwarty z prawej).

Wybrane zdjęcia, za www.swojskapilka.pl (autor Daniel Wojaczek).