Wczoraj swoje ligowe spotkanie rozegrali trampkarze młodsi MKS-u, którzy w Tychach zmierzyli się z miejscowym MOSM.

Biorąc pod uwagę dotychczasowy wiosenny bilans, spotkanie zakończyło się chyba nieco niespodziewaną wygraną tyszan 6:5. Bramki dla MKS-u zdobywali: Szymon Siwek 2, Karol Białoń, Jakub Buchała, a jeden gol był trafieniem samobójczym.

Kolejne swoje spotkanie trampkarze mieli rozegrać w najbliższy czwartek (6 czerwca) z Chrzcicielem. Z tym, że spotkanie miało być przełożone z inicjatywy MKS-u na sobotę 15 czerwca. Goście wczoraj przysłali jednak oficjalne pismo, iż nie wyrażają zgody na przełożenie spotkania i zjawią się w Lędzinach zgodnie z pierwotnym planem.

Ja wyrażam tylko nadzieję, że kluby dojdą do porozumienia i spotkanie odbędzie się w jakimkolwiek terminie na zielonej murawie, a nie przy stoliku Wydziału Gier Podokręgu Tychy. Lędzinianie wyjazdowy mecz w Tychach oddali już walkowerem. Szkoda by było, by sytuacja się powtórzyła.

W innych meczach tej kolejki:

Fortuna – Sokół Wola 1:7, Chrzciciel – Leśnik 11:1.

Dodam, że w grupie B rozgrywek żaków w ostatnich dniach padły następujące wyniki: Znicz – Grom 0:2, Wisła Wielka – Mizerów 1:6, Fortuna – Ogrodnik 5:4. Wszystkie zostały uwzględnione już w tabeli:) Najmłodsi piłkarze MKS-u zagrają w sobotę 8 czerwca o godzinie 10.00 z Ogrodnikiem w Cielmicach.