W środę (5 lipca) odbyło się spotkanie przedstawicieli Zarządu i Komisji Rewizyjnej Klubu z trenerem IV-ligowego zespołu Łukaszem Jagodą. Omówiono warunki współpracy, sytuację kadrową i organizacyjną Klubu.

Ustalono, iż spotkanie trenera, Zarządu i zawodników, którzy chcą reprezentować barwy MKS w przyszłym sezonie, (zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią) odbędzie się w czwartek 13 lipca o godzinie 17.00. Następnie, o godzinie 18.00 odbędzie się pierwszy trening pod wodzą nowego trenera.

Na w/w spotkanie i trening zapraszamy wszystkich zawodników dotychczasowej kadry, w tym kadry likwidowanego zespołu rezerw. Dla tych, którzy chcą i zamierzają podjąć treningi w zespole IV-ligowym, drzwi są otwarte. Powyższe dotyczy także juniorów oraz zawodników w minionym sezonie wypożyczonych do innych klubów. Trener Jagoda, wraz z członkami Zarządu, omówi z zawodnikami zasady współpracy i kwestie organizacyjne.

Stawiennictwo jest konieczne, celem omówienia i uzgodnienia dalszych kroków. Nowy trener chce i powinien wiedzieć na kogo może liczyć w kontekście przygotowań do IV-ligowych rozgrywek.

Zapraszamy wszystkich chętnych!