W najbliższą niedzielę, tj. 26.10 o godz. 14.00 (uwaga na zmianę czasu w nocy z soboty na niedzielę!) MKS zmierzy się w Piasku z tamtejszą ekipą Czarnych. W wiosennym obu zespołów padł remis 2:2, lecz z racji występu nieuprawnionego zawodnika w barwach MKS-u, wynik spotkania zweryfikowano jak walkower dla Czarnych. Tym razem na taką pomyłkę nie można sobie już pozwolić i najwyższa pora, by passę porażek przerwać.

[singlepic=2358,360,320]

W wiosennym spotkaniu obu drużyn emocji nie brakowało, czy i tym razem Czarni Piasek i MKS Lędziny stworzą dobre widowisko? Foto: Underek

Nie będzie to łatwe, gdyż Czarni ostatnio prezentują się dobrze i w miniony weekend w domowym pojedynku rozbili Leśnika Kobiór 5:1. Wcześniej ulegli na wyjeździe liderowi z Mikołowa 2:4, z którym to w sobotę MKS przegrał 0:2. W składzie lędzińskiej drużyny powinien pojawić już Jacek Mikolasz, po pauzie za kartki do dyspozycji trenera będzie już Krzysiek Kulpiński. W środę odbyły się rozmowy trenera i piłkarzy z zarządem, miejsmy nadzieje że przyniosą one skutek i zespół zagra przede wszystkim skuteczniej, niż ostatnio. Gospodarze grają ostatnio efektownie, nikogo nie przekonywać trzeba, że największe zagrożenie będzie nam groziło ze strony autora 8 goli w tym sezonie – Kościańskiego. 5 goli ma swoim koncie Urbańczyk, 4 – Zdunek, 2 – Pęszor ; zaś Abram, Biedrzycki, Spychała, Jędrysik, sam. – po jednym, co daje łacznie 24 trafienia – tyle samo co MKS Czarni w tabeli plasują się na ósmym miejscu, z dorobkiem 18 punktów. Zwyciężyli w tym sezonie 4 razy (tylko raz u siebie), 6 razy zremisowali (najwięcej remisów w naszej grupie), przegrali tylko 3 spotkania.Lędzińscy kibice wierzą jednak, że ich zespół się przełamie właśnie w Piasku i zdoła utrzymać obecnie zajmowane 7 miejsce w tabeli, a w końcówce rundy jesiennej zaprezentuje się z jak najlepszej strony. Serdecznie zapraszamy do Piasku, przypominam niedziela – godz. 14.00. Wsparcie lędzińskich kibiców jak najbardziej wskazane!!!