W sobotę o godz. 16.00 MKS w meczu 10 kolejki rozgrywek klasy okręgowej zmierzy się z ostatnim w tabeli Piastem Leszczyny.

W pojedynku z zespołem, który w 9 spotkaniach zdobył raptem dwa punkty (za remisy z Unią Kosztowy i Ogrodnikiem Cielmice) zwycięstwo jest obowiązkiem. Nie dlatego, że gramy z ostatnią drużyną tabeli, lecz dlatego żeby poprawić swoje nastroje. Skoro pokonaliśmy pokonać Nadwiślana, czemu obawiać się innych rywali. Myślę, że limit poprzeczek i remisów wyczerpaliśmy w ostatnich spotkaniach. Gdyby nie to zespół, który poniósł tylko jedna porażke w lidze mógłby być znacznie wyżej w tabeli. Goście z Leszczyn przegrali w ostatnich 5 spotkaniach, na wyjazdach zdobyli zaledwie dwa gole, tracąc 16. Pamiętajmy jednak, że w poprzednim sezonie sprawili naszym piłkarzom sporo problemów, pokonując MKS na swoim terenie 2:0 (w Lędzinach 4:2 zwyciężył nasz zespół), a swoim szeregu mają groźnych piłkarzy (m.in. Obarski, Kuś, Piontek), którzy potrafią napsuć krwi rywalom. Wierzę, że jednak że tym razem umiejętności i szczęście będa po stronie MKS-u i po dwóch remisach, będziemy sie mogli cieszyć z kompletu punktów. Zapraszamy na mecz:)