Zespół Concordii Knurów został wycofany z rozgrywek II grupy HAIZ IV ligi. Dla MKS-u oznacza to, iż rywalizował będzie  w grupie 16-zespołowej, co obecnie wymaga korekty terminarza. Pozostaje oczekiwać na decyzje Wydziału Gier w sprawie.

Oświadczenie Zarządu Concordii brzmi:

„Trudna sytuacja finansowa spowodowała, że Zarząd Klubu Sportowego Concordia Knurów podjął dziś decyzję o wycofaniu zespołu seniorów z rozgrywek IV ligi. Trwają działania organizacyjne, które mają na celu uzdrowienie kilkuletnich zaniedbań, które doprowadziły do fatalnej kondycji finansowej Klubu. Najbliższe dni dadzą odpowiedź co do dalszej przyszłości seniorskiej piłki nożnej w Knurowie. Trudna sytuacja finansowa spowodowała, że wielu zawodników znalazło sobie nowych pracodawców, bądź takowych szuka. Są też tacy, którzy nie bacząc na kłopoty finansowe nadal chcą pomóc i bronić barw Concordii Knurów. To właśnie z myślą o nich trwają działania, które mają na celu zrobienie wszystkiego, by seniorska piłka nożna w Knurowie nie zamarłą. W jakiej formie i na jakim poziomie rozgrywkowym? Z odpowiedzią musimy niestety zaczekać. Na bieżąco będziemy jednak informować o całej sytuacji.”