Niedzielnym meczem z Piastem Bieruń Nowy (godz. 11.00), juniorzy zainaugurują wiosenne rozgrywki w Tyskiej Lidze Juniorów Starszych Podokręgu Tychy.

W dniu wczorajszym zespoł Mariusza Gajewskiego rozegrał ostatnie spotkanie kontrolne, zwyciężając 6:2 JUWe Jaroszowice. Bramki zdobywali: Michał Nagi (dwie), Tomasz Lis, Grzegorz Białorucki, Zbyszek Janik oraz Jędrzej Krawczyk.

Właśnie wspomniany wyżej Krawczyk, obok Eryka Urbanka i Tomasza Ferenca, jest jednym z dwóch zupełnie nowych zawodników w zespole juniorów. Ponadto, treningi wznowili bramkarz Dawid Sitarz, a także Rafał Papacz i Nikodem Nagi. Kadra zespołu więc znacząco się poszerzyła, a to powinno zwiększyć rywalizację w drużynie i przynieść tylko pozytywne efekty (oby także i w kontekście pierwszej drużyny).

Przypomnijmy, że po dziewięciu spotkaniach rundy jesiennej juniorzy prowadzą w tabeli TLJS z przewagą trzech punktów nad Sokołem Wola, Krupińskim Suszec oraz ZET Tychy oraz czterech nad LKS Studzienice.