Przedstawiamy poniżej listę zawodników zgłoszonych do rozgrywek w nowym sezonie, a także dokonujemy podsumowania zmian kadrowych, jakie zaszły w klubie tego lata.

Kadra MKS-u:

Bramkarze: Paweł Brandys, Łukasz Gąsior

Obrońcy: Jacek Mikolasz, Krzysztof Skiba, Damian Sopelewski, Grzegorz Bednarek, Dawid Karlik, Mateusz Roszak, Marcin Florek, Krystian Ziółkowski.

Pomocnicy: Sebastian Idczak, Krzysztof Firlej, Łukasz Brona, Mateusz Śliwa, Kamil Ingram, Przemysław Włoch, Szymon Skutela, Adam Frukacz, Łukasz Samek.

Napastnicy: Piotr Kapela, Grzegorz Cuber, Adrian Gąsior, Mariusz Gajewski, Grzegorz Kostrzewa.

Trener: Sebastian Idczak

II trener: Mariusz Gajewski

Kierownik: Sławomir Roszak.

Z drużyną pożegnali się: Tomasz Matysek (Nadwiślan) Maciej Szeremeta ( GTS Bojszowy), Tomasz Czarnecki (szuka klubu, trenuje w Unii Bieruń obecnie), Łukasz Gardawski, Marcin Majer (nie wznowili treningów), Kamil Sowik, Rafał Papacz.

W MKS-ie zagrają: Sebastian Idczak, Krzysztof Skiba, Szymon Skutela, Piotr Kapela (Chrzciciel Tychy), Przemysław Włoch (Piast Bieruń Nowy), Marcin Florek (Nadwiślan Góra) oraz zgłoszeni juniorzy: Grzegorz Cuber, Kamil Ingram i Krystian Ziółkowski.