W najbliższą niedzielę (13 sierpnia, godzina 17:00) rezerwy MKS-u Lędziny rozpoczną rozgrywki Tyskiej B-klasy meczem wyjazdowym z Krupiński II Suszec. Rywalizacja w tym sezonie powiększy się o dwa zespoły, a rezerwy będą rywalizować nie z 13 jak w poprzednim sezonie, lecz 14 zespołami (w ostatniej chwili wycofany został LKS Mizerów). Co oznacza więcej meczów i emocji związanych z piłką nożną. 

Krótko o niedzielnym rywalu:

MKS mierzył się w poprzednim sezonie z Krupińskim dwukrotnie, zwyciężając 3:0 w pierwszym meczu, a w drugim uległ rywalom 3:2. Rezerwy zakończyły sezon na 7 miejscu, a Krupiński na miejscu 11. Co jednoznacznie pokazuje, że w lidze lepiej radziły sobie rezerwy.

Ale przed nami nowy sezon, a co za tym idzie wiele zmian. Zarówno rezerwy jak i zespół z Suszca mogły się wzmocnić, powiększyć kadrę, utracić, ale i zyskać nowych wartościowych zawodników. Kadra rezerw MKS’u w trakcie okresu przygotowawczego na pewno się powiększyła, w treningach uczestniczyło wielu zawodników. Pojawili się oczywiście zawodnicy wcześniej już reprezentujący zespół rezerw oraz nowe twarze, które chciały spróbować swoich sił i zasilić zespół.

Pierwsza kolejka (12-13 sierpnia):

Leśnik Kobiór – LKS Gardawice, Krupiński II Suszec – MKS II Lędziny, UKS Warszowice – LKS II Goczałkowice Zdrój (Niedziela o godzinie 17:00), LKS Brzeźce – LKS Woszczyce (Sobota o godzinie 17:00). ZET II Tychy – Josieniec Radostowice, Pniówek II Pawłowice Śląskie – LKS Wisła Mała (Spotkania w niedzielę o godzinie 11:00). Sokół II Wola – Unia Bieruń Stary.

Kadra rezerw MKS’u w rundzie jesiennej:

Bramkarze: Paweł Gawlik, Dawid Apajewski.

Obrońcy: Marcin Łyżwiński, Bartłomiej Kozłowski, Paweł Majer, Łukasz Malicki, Marcin Trzciński, Michał Urbańczyk, Grzegorz Krakowiak (w trakcie załatwiania).

Pomocnicy: Marcin Majer, Marcin Szumilas, Michał Dominiec, Artur Giza, Zbigniew Janik, Kacper Klimza, Andrzej Krzykawski, Karol Nowrocki, Damian Karkoszka, Maksymilian Hudy, Maciej Szprengiel.

Napastnicy: Tomasz Szprengiel, Adam Adamus, Karol Gaweł, Grzegorz Iciek, Maciej Marszałek, Rafał Sieradzki, Grzegorz Kostrzewa.