Premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Adam Niedzielski podczas konferencji prasowej (28.04.) ogłosili plan odmrażania gospodarki w najbliższych tygodniach. Wśród „powrotu do normalności” zapowiadany jest także powrót kibiców na trybuny!

Nie potwierdziły się doniesienia, które wczoraj pojawiały się w mediach. Rząd uznał, że od 15 maja kibice będą mogli wrócić na trybuny stadionów! Oczywiście, w ścisłym reżimie sanitarnym, na obiekt będzie mogło wejść nie więcej niż 25 procent widzów, co w wypadku lędzińskiego obiektu oznacza, że w zasadzie wszyscy chętni będą mogli zobaczyć mecze lędzińskich drużyn.
Na 15 maja zaplanowano mecz 5 kolejki rozgrywek w grupie mistrzowskiej klasy okręgowej (grupy tysko-bielskiej), pomiędzy MKS, a Pasjonatem Dankowice. O ile zatem mecze zaplanowane do 12 maja włącznie odbywać się będą jeszcze przy pustych trybunach, to już od 15 maja możemy Państwa zaprosić na lędziński stadion.