W najbliższy weekend redaktor naczelny bawi się na weselu, dlatego zbieranie wszelkich rezultatów i podsumowanie w tabelach potrwa trochę dłużej. W poniższym newsie przedstawiam plan weekendowych gier, tu będzie można znaleźć komplet rozstrzygnięć. Proszę o wpisywanie wyników w komentarzach, ułatwi nam to potem zebranie wszystkiego w całość.

Trampkarze młodsi:

Znicz – MKS 4:4 (Rafiał Sieradzki 3, Rafał Jastrzebski). W innych meczach: Pniówek – Łąka 3:4, Iskra Pszczyna – MOSM 7:3.

Trampkarze starsi:

Sokół Wola – MKS 0:2 (Michał Nagi 2)

Pierwszy z goli padł po długim podaniu Kamil Żmijewskiego, a drugi po pewnie wykonanym rzucie karnym, który zresztą sam strzelec bramki wywalczył.

Żmijewski – Haba, Mielec, Młocek, Saternus, Hachuła, Buniewicz (Klima), Kula, Skrobol, M.Nagi, Sieradzki (Mróz).

Skrót z meczu:

[mecze]LjT5uHQp6dg[/mecze]

Dziękujemy za udostępnienie.

W innych: Studzionka – Bojszowy 2:1 , Miedźna – Piast B.N. przełożony , Wisła Wielka – Nadwiślan 1:2 , Łąka – Leśnik 2:2.

Juniorzy:

MKS – Pniówek 1:2 (Kaczmarek)

Po tym meczu rezygnację z pełnienia funkcji trenera złożył Mariusz Gajewski. Czy zostanie przyjęta, przekonamy się wkrótce.

W pozostałych meczach TLJ:

JUWe – Nadwiślan 2:0, Piast BN – Studzionka 2:0 , Iskra – Bojszowy 5:0 , Krupiński – Sokół 3:0.