Zespół Tomasza Chwistka nie zdołał awansować do finału Mistrzostw Śląska. Dziś  trampkarze starsi ulegli rówieśnikom z Rakowa Częstochowa 1:5.

[singlepic=4743,360,320]

Nikodem Nagi i jego koledzy nie powstrzymali Rakowa Częstochowa. Foto: Underek

Mecz zaczął się obiecująco, bowiem już w 7 minucie Karkoszka dał prowadzenie MKS-owi. Kilkadziesiąt sekund później goście wyrównali jednak uderzeniem z rzutu wolnego. Następnie przystąpili do szturmu, który przyniosł obfity efekt w drugiej połowie. Gole z 50, 53, 57 i 60 minuty były efektem przewagi Rakowa. Do finału awansował zespół lepszy dzis pod każdym względem. Niemniej jednak całej drużynie należą sie brawa za ambicję i za chwile radości, które dali nam w całym sezonie i w meczu z BTS-em. Dzięki i gratulacje:)!!!

MKS: Sitarz, Maniura, Fąfara, Czudaj (Długajczyk 33), Kowalski, Nagi, R.Papacz, Janik, Ingram, Cuber (Żaba 55), Karkoszka