MKS Lędziny w rozegranym Pszczynie na boisku „Piast” meczu sparingowym mierzył się dziś z a-klasowym (podokręg Tychy) LKS Studzienice. Nasz zespół wyszedł z tego pojedynku zwycięsko, wygrywając 4:1.

Bramki zdobywali:  Kamil Ingram (5 minuta – w sytuacji sam na sam przy asyście Kapeli), Grzegorz Kostrzewa (8 minuta – podobnie jak przy pierwszym golu z tym, że asystował Śliwa), Piotr Kubica (83 minuta – uderzeniem zza pola karnego), Piotr Kapela (90 minuta). Rywale do siatki Gąsiora trafili tuż po przerwie, wykorzystując błąd przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy.

MKS: Mokry (Ł.Gąsior), Skutela, M.Roszak (Michalski), Sopelewski, K.Firlej, Ingram (Kubica), Śliwa, Karlik, A.Gąsior, Kapela, Gadaj, G.Kostrzewa.

Piłkarze MKS-u wykazali sie w tym spotkaniu dużą ochotą do gry, pokazując dobrą grę i kreując sporo okazji bramkowych. Znów jednak zawodziła skuteczność, a dodatkowy błąd jaki przytrafił się w obronie, ponownie przyczynił sie do straty gola.

W niedzielę o godzinie 13.00 MKS zagra w Pszczynie z LKS Skidziń.