W dniu jutrzejszym (26.09.) o godzinie 16.00 na obiekcie Polonii w Łaziskach Górnych MKS rozegra spotkanie półfinałowe rozgrywek Pucharu Polski, na szczeblu Podokręgu Tychy. Będzie to rewanż za pojedynek pucharowy, jaki w marcu odbył się na tym samym szczeblu rozgrywek. Aura za oknem poprawia się, a od działaczy Polonii płyną pozytywne sygnały o stanie murawy boiska w Łaziskach, wydaje się więc iż nic nie stanie na przeszkodzie ku temu, by rozegrać mecz zgodnie z planem na jutro.

A ponieważ oba zespoły w miniony weekend przymusowo pauzowały, piłkarze będą żądni gry, co gwarantuje spore emocje. Przypomnijmy, iż w ubiegłym sezonie MKS z Polonią rywalizował aż trzykrotnie zwyciężając dwukrotnie (2:1 w lidze i 3:0 w półfinale rozgrywek pucharowych) oraz remisując 1:1 w Lędzinach. Przed rozpoczęciem obecnego sezonu, zespół trenera Krystiana Odrobińskiego został przeniesiony do grupy I HAIZ IV ligi, gdzie po sześciu rozegranych spotkaniach zgromadził na swoim koncie 8 punktów, za dwie wygrane oraz dwa remisy. W barwach Polonii zobaczymy zapewne w składzie Dawida Frąckowiaka, natomiast z uwagi na poważny uraz wykluczony jest występ innego byłego piłkarza MKS-u, Kamila Uniejewskiego.

Serdecznie zapraszamy na mecz!

MKS do rywalizacji ligowej powróci w niedzielę 1 października, kiedy to w Czechowicach-Dziedzicach zmierzy się rezerwami Podbeskidzia (od godziny 16.00).

Z kolei, 7 kolejka której spotkań nie rozegrano w miniony weekend odbędzie się w środę 4 października. Wtedy to o godzinie 16.00 MKS zmierzy się na własnym obiekcie z KS Decor Bełk.