Informujemy, że jutrzejszy (14.08.) mecz 1 kolejki klasy okręgowej grupy V tysko-bielskiej został decyzją Śląskiego Związku Piłki Nożnej przełożony (jak na razie) na dzień 11 listopada (godzina 13.00). Spotkanie pierwotnie miało się odbyć w Lędzinach, a następnie na wniosek Komendy Policji w Bieruniu przeniesione (za zgodą BKS Stal i Podokręgu Bielsko-Biała) do miasta naszych rywali na obiekt przy ul. Młyńskiej.

Tymczasem, w dniu dzisiejszym (13.08.) rano wpłynął wniosek BKS-u, iż gospodarze nie mają dostępnego boiska… Ponieważ próby uzgodnienia nowego terminu jak dotąd nie przyniosły efektu, ŚlZPN samodzielnie zadecydował o terminie meczu. Niewykluczone, iż mecz odbędzie się jeszcze we wrześniu.

Na godziny popołudniowe planowaliśmy prezentację kadry zespołu i przeprowadzonych transferów, i tych planów nie zmieniamy, lecz jedynie przesuwamy w czasie. Po wykonaniu sesji zdjęciowej – zwłaszcza nowych zawodników – poznają Państwo kadrę zespołu na rundę jesienną sezonu 2021/2022, być może nieco później niż planowaliśmy, ale zmiana terminu spotkania z BKS Stal pozwala nam na taki zabieg. Jeszcze trochę cierpliwości 🙂

Zatem, MKS Lędziny rozgrywki zainauguruje w dniu 21 sierpnia br. wyjazdowym meczem z OKS ZET Tychy (godz. 17.00). Odnotujmy jeszcze, iż w dniu wczorajszym odbyło się losowanie II rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy, w której to MKS zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem a klasy, tj. LKS II Goczałkowice-Zdrój (07.09.21 r., godz. 17.00).