Zaległy mecz z Polonią Łaziska Górne, nie przyniósł przełomu, bo i nie mógł. Zespół gospodarzy, który dzięki zwycięstwu 6:0 (4:0) przerwę zimową spędzi w fotelu lidera, zwyciężył wysoko i zasłużenie. Polonii gratulujemy świetnej rundy oraz osiągniętych rezultatów. MKS kończy rundę bez choćby zdobytego punktu.

Polonia Łaziska Górne – MKS 6:0 (4:0) Guzy 13 sam., Biegański 19,23, Widuch 29, Buchczik 88, Staniucha 90.

MKS: Stasiński – Todorski, Wesecki, Józefus, Śmigiel, Guzy (M.Firlej 80), Filip, Sidło, Skrobek (Mirus 69), Pultorak, Froncek (Sejwa 69).

żólta kartka: Todorski.

Nadmieniamy, iż nie odbył się niedzielny (19.11.) zaległy mecz w tyskiej B klasie, między MKS II a Czarnymi Piasek. Spotkanie decyzja sędziów meczu zostało odwołane. Termin jego rozegrania zapewne będzie już wiosenny.