To był weekend (18 – 19.11.) pełen emocji w Hali Sportowej Przy ul. Piłsudskiego w Tychach, i co najistotniejsze, zwieńczony sukcesem drużyny MKS-u Lędziny, w ramach „Futsalovego grania U-13”. W Tychach w SMS Arenie godnie zaprezentowała się także drużyna żaczków.
W sobotniej rywalizacji lędzinianie donieśli trzy zwycięstwa w spotkaniach z JUWe Jaroszowice, Orłem Mokre oraz Zniczem Jankowice.
Grupa A:
1. LKS Gardawice – 7 punktów | bilans 12:2
2. Lks Rudołtowice-Ćwiklice – 7 punktów | bilans 8:4
3. LKS Studzienice – 3 punkty | bilans 5:7
4. Czułowianka Tychy – 0 puntów | bilans 3:15
Grupa B
1. MKS Lędziny – 9 punktów | bilans 16:0
2. OKS JUWe Tychy – Jaroszowice – 4 punkty | bilans 7:4
3. Orzeł Mokre – 3 punkty | bilans 2:10
4. LKS Znicz Jankowice – 1 punkt | bilans 1:12
Najlepsi strzelcy meczów sobotnich:
⚽️ Michał Firlej (MKS Lędziny) – 5 goli
⚽️ Filip Szprengiel (MKS Lędziny) – 5 goli
W dzisiejszym (19.11.) półfinale drużyna MKS-u pokonała 3:0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice, a w finale zmierzyła się z JUWe Jaroszowice. Po remisie 1:1 w regulaminowym czasie gry, o tryumfie zadecydowały rzuty karne, w których Patryk Laszczak obronił jeden ze strzałów. Bramki w decydujących starciach zdobywali ponownie Michal Firlej (3, a łącznie 8 trafień) oraz Igor Włodarczyk, który zapisał na swoim koncie bramkę turnieju
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, a naszym piłkarzom, trenerowi oraz przeciwnikom gratulujemy dobrej postawy!
Skład MKS-u: Patryk Laszczak, Filip Szprengiel, Igor Włodarczyk, Michal Firlej, Oliwier Kowalczyk, Miłosz Nowicki, Patryk Porwit, Mateusz Michalski, Szymon Kamiński, Igor Wiśniewski.
Partnerem Głównym turnieju „Futsalove Granie U-13” było województwo śląskie, a ściślej Urząd Marszałkowski woj. śląskiego! 
To nie wszystko! W sobotnie przedpołudnie zespół żaczków wziął udział w silnie obsadzonym turnieju Akademia Cup rozgrywanym w SMS Arena Tychy. Siedem meczów, wymagający przeciwnicy, duża porcja gry, sporo zdobytych bramek. Były także stracone, które pokazały, że jest nad czym pracować. Mimo, iż przeciwnicy mocno atakowali, to nasi młodzi piłkarze pamiętali o tym, aby realizować wskazówki – przynajmniej w części – trenera Jakuba. A na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe medale!
Drużyna żaczków z trenerem Jakubem!
Barwy MKS reprezentowali: Majka, Maksio, Szymon, Kuba, Norbert, Kacper, Olek, Oliwier, Tymek, Milosz i Maciek.