W ostatnim tegorocznym występie piłkarze MKS-u Lędziny pokonali wczoraj w Kostuchnie miejscowego Górnika MK 3:1  (1:0), zwycięsko kończąc tym samym rok 2012. Dodam, że rywale niegdyś rywalizujący przecież z lędzińską drużyną w III i IV lidze, obecnie występują w katowickiej a klasie, zajmując po rundzie jesiennej obecnego sezonu 3 miejsce.

Bramki dla MKS-u zdobywali: Mariusz Gajewski, Grzegorz Kostrzewa oraz Norbert Stworzyjan. Wygrana drużyny Sebastiana Idczaka mogła być okazalsza, lecz jedenastki w drugiej części gry nie wykorzystał Mateusz Roszak.

W składzie zobaczyliśmy juniorów (Krystian Świergot, Dawid Sitarz), a także graczy którzy być może zagrają w barwach MKS-u w rundzie wiosennej (Mateusz Tkacz, Sławek Magiera, czy Damian Sitek).

MKS grał w składzie: Tkacz (Sitarz 70), Ingram, Idczak, M.Roszak, Kozłowski, Sitek, Śliwa, Stworzyjan, S.Magiera (Świergot 70), Świergot (Gajewski 60), G.Kostrzewa.

Drużyna na treningach spotka się ponownie w dniu 14 stycznia, a już 19 zagramy pierwszy mecz kontrolny – rywalem MKS-u będzie Nadwiślan Góra.