W sobotę o godzinie 16.00 MKS w meczu 19 kolejki klasy okręgowej powróci do gry po świątecznej przymusowej przerwie i podejmie wicelidera tabeli, czyli prowadzoną przez Wojciecha Kempę Concordię Knurów.

Rywale wiosną prezentują dobrą dyspozycję, bowiem poza domową porażką z Rozwojem 2:4, wygrali 3:1 w Suszcu, uporali się z Czarnymi Piasek zwyciężając 2:1, a dodatkowo wywalczyli Puchar Polski w podokręgu Zabrze. MKS po wygranej w Kosztowach 3:0, dał się następnie ograć rezerwom GKS-u w takim samym stosunku, tu forma podopiecznych Sebastiana Idczaka pozostaje większą niewiadomą, lecz wydaje się, że grając tak jak w Kosztowach, możemy powalczyć i z faworyzowaną Concordią. Do składu po kartkowej pauzie wracają M.Roszak, Karlik i Gadaj, więc pole manewru trenera będzie znacznie większe i liczymy na udany rewanż za jesienną porażkę 2:3 (Kapela, Ingram – Grzegorzyca 2, Kupis).

Zapraszamy na boisko przy ul. Stadionowej 1.