W środę o godzinie 17.00 w meczu na szczycie trzeciej kolejki klasy okręgowej MKS podejmie Krupińskiego Suszec.

[singlepic=1398,360,320]

Fragment jednego z ostatnich pojedynków obu drużyn. Foto: Lasman

Krupiński to wicelider tabeli (po zwycięstwach 2:0 w Bieruniu i 4:3 z Iskrą – mimo że w 35  minucie było 0:3), ustępuje jedynie stosunkiem bramek Nadwiślanowi. To faworyt rozgrywek, zespół grający szybką i ofensywną piłkę. MKS po wygranej z Ogrodnikiem i remisie w Bełku, z dorobkiem 4 punktów zajmuje (według mnie) 3 miejsce w tabeli. Remis w Bełku uświadomił, że punkty nie zawsze przyjdą łatwo i przyjemnie. Tym bardziej nie teraz, kiedy rywal jest wyjątkowo silny. Pokazał jak wygrywać w Lędzinach w zeszłym sezonie, zwyciężając pewnie 3:1. MKS zrewanżował się wiosną i przywiózł 3 punkty z Suszca, wygrywając w takim samym stosunku. Spotkania obu zespołów w ostatnich latach należą do ciekawych, dlatego warto się wśrodę pojawić w Lędzinach.

Dla tych, którzy nie będą mogli przybyć na stadion zapraszamy po meczu na stronę, gdzie pojawi się relacja, a także – co bardzo prawdopodobne – filmiku z meczu, gdyż kamerzysta Poodel wybiera sie na spotkanie i miejmy nadzieję uchwyci ciekawsze fragmenty pojedynku.