Są takie mecze, na które nie trzeba zapraszać. Do nich należą derby, do których dojdzie już jutro o godzinie 17.00. Pogoda dopisuje, jutrzejszy dzień jest wolnym od pracy, dlatego wierzymy, że na ten pojedynek wybierze się duża grupa kibiców MKS-u. Seredcznie zapraszamy:)

Stawką tego meczu są nie tylko punkty potrzebne w walce o jak najlepsze miejsce w górnej połowie tabeli, ale i prestiż. MKS po porażce w Bełku ma doskonąłą okazje poszukać punktów w meczu z Unią, która ostatnio grywa w kratkę, lecz w sobotę pewnie pokonała nieźle grających ostatnimi czasy Czarnych Piasek 3:0. To zapewne dyspozycja dnia zadecyduje o wyniku meczu, jednego możemy być pewni – nie zabraknie jutro ambicji i zaciętej walki. Liczymy na udany rewanż za jesienne 2:3 w Bieruniu.

Mecz poprowadzi arbiter z Zabrza – Janusz Mytych.