W najbliższym tygodniu treningi wznowią zespoły młodzieżowe MKS-u Lędziny. Zapraszamy na inauguracyjne zajęcia, wedle rozpiski prezentowanej na plakacie. Prosimy o zwrócenie uwagi na przyporządkowanie roczników do właściwych grup, a także na zmianę nazewnictwa części z nich, z uwagi na przejście do wyższej kategorii wiekowej.

Do rozgrywek jesiennych rozgrywek ligowych zostaną zgłoszone dwie drużyny trampkarzy: trenera Pawła Majera – rocznik 2010 i młodsi (IV liga) oraz trenera Artura Olesia (V liga). Ponadto, w rozgrywkach V ligi młodzika młodszego zagra nowoutworzona grupa rocznika 2012-2013, co stało się konieczne z uwagi na ilość zawodników z tego rocznika.

W IV lidze orlika młodszego wystąpią zawodnicy z rocznika 2014 oraz 2015 trenera Ryszarda Wowro, natomiast do turniejów żaczków zostanie zgłoszona drużyna rocznika 2016 i 2017.

 

Plan zajęć w tygodniu od 31 lipca do 4 sierpnia:

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do MKS Lędziny!