W trakcie minionego weekendu nie tylko zespół orlików zapisał na swoim koncie zwycięstwo w halowym turnieju piłkarskim. Podobnej sztuki dokonali piłkarze prowadzeni przez trenera Ryszarda Wowro.
W niedzielę (tj. 24.02.) drużyna młodzików MKS-u Lędziny brała udział w turnieju w Bieruniu organizowanym pod nazwą „Gol Championship” przez Gol Bieruń.
Zawody podsumowuje trener R.Wowro: „Turniej zaczęliśmy od skromnego zwycięstwa 1:0 nad zespołem LKS Brzeźce. W drugim meczu nie okazaliśmy się dżentelmenami  i wygraliśmy wysoko, bo 7:0 z dziewczynami z Gola Bieruń. Za to zwycięstwo, prawie udało się zrewanżować w sportowej walce chłopakom z Gola, bowiem w kolejnym meczu padł remis 1:1. Były to jedyne punkty stracone w turnieju. Czwarty mecz był meczem o zwycięstwo w całym turnieju i po naszym najlepszym meczu wygraliśmy z niepokonaną Piliczanką Pilica 5:1. W ostatnim meczu trzeba było postawić przysłowiową kropkę nad „i” w spotkaniu z  zawodnikami z Czeladzi. Przeważając cały mecz, ostatecznie bramki zdobyliśmy w końcówce wygrywając 2:0.
Skład (w nawiasie liczba bramek): Wojtek Majer, Bartosz Tabuła, Grzegorz Pająk [3], Bartek Czudaj [1], Eryk Zatoń [8], Artur Zając, Daniel Segeth, Kacper Hamik, Dominik Labe [1] i Kacper Morkisz [3].
Nagrodę indywidualną zdobył Wojtek Majer za najlepszego bramkarza turnieju, na wyróżnienie zasłużyli jeszcze Eryk Zatoń, Bartosz Tabuła i Grzegorz Pająk.
Klasyfikacja końcowa:
1. MKS Lędziny,
2. Piliczanka Pilica,
3. LKS Brzeźce,
4. Gol Bieruń,
5. Gol Girls Bieruń,
6. FA Czeladź.
Gratulujemy!
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie!