W miniony weekend kolejny już turniej rozegrały żaczki, tym razem najmłodsi piłkarze MKS-u rywalizowali w Bieruniu Nowym, wygrywając z Piastem i JUWe po 4:0.
Jedną bramkę strzelił Adam Czernielewski, trzy Maciej Kawała, a cztery Szymon Rzepus. Zawodnikami meczu zostali: Sz.Rzepus i K.Morkisz.
Skład: A.Czernielewski, D.Gralak, D.Segeth, J.Kruciński, Sz.Rzepus, K.Morkisz, D.Klekot i M.Kawała.
Trener Ryszard Wowro dziękuje żaczkom za miłe życzenia i fajny prezent z okazji Dnia Nauczyciela.
img_0428
Inne drużyny MKS-u odnotowały następujące rezultaty:
– trampkarze zwyciężyli w meczu wyjazdowym Fortunę Wyry 5:3 (2:1) po golach Czudaja (4 i 35 min.), Drążka (60 min.), Buska (61 min.) i Ścierskiego (43 min.). MKS grał w składzie: Jonik – Bierut, Czerwieński, P.Czudaj, Drążek, Gierczak, Głuchowicz, Jacek, Lanik Busek 36), K.Larysz, Ścierski.
– młodziki ulegli w Tychach Siódemce 2:3 (2:1), gole dla MKS: Firlej (7 min.), Tukaj (18 min.). MKS grał w składzie: Jarczak – Firlej, Jałowy, Kuzak, Matysek, Płoski, Praetz, Szweda, Tukaj oraz Buchała, Kozub, Wybraniec.