Prezentujemy tradycyjny raport z gier młodzieży, obejmujący tym razem okres kilkunastu dni, tj.  od 8 do 17 czerwca.

Młodzież:

Juniorzy: (11.06.) MKS Lędziny – JUWe Jaroszowice 1:4 (bramka Kuzak),

(15.06.) MKS – Czapla Kryry 3:0 w.o (goście nie dotarli na mecz);

Trampkarze: BAP Gol Bieruń – MKS Lędziny 0:6 (bramki: Malczyk 5, Zatoń);

Skład: Bartosz Drozdek, Daniel Segeth, Bartosz Tabuła, Kacper Kamiński, Jakub Chwałek, Dawid Klekot, Dominik Labe, Grzegorz Pająk, Jakub Kruciński, Jakub Malczyk, Eryk Zatoń, Mateusz Gumprecht i Paweł Kupczyk.

Trener Ryszard Wowro: „Najlepszy mecz w tym sezonie. Dużo ładnych akcji oraz gry z pierwszej piłki, a przede wszystkim dużo chęci do gry. Zawodnikami meczu Bartosz Drozdek i Kuba Malczyk.”

Orliki E1: Unia Bieruń Stary – MKS 6:2 (bramki K.Głąb, Ścierski);

Orliki E2 (mecz  z 08.06.): Grom Tychy – MKS 1:11 (bramki: Firlej 4, Szprengiel 3, Włodarczyk, Michalski, Nowicki, Kowalczyk);

(mecz z 17.08.): Unia Bieruń Stary – MKS 4:13  (bramki: Firlej 5, Szprengiel 4, Odelga 2, Włodarczyk, Michalski).

Przed nami ostatnie w tej rundzie mecze z udziałem zespołów młodzieżowych (juniorzy, orliki E2, żaki zakończyły już rozgrywki):

• trampkarze, sobota 19.06., godz. 11.00 MKS – Pniówek Pawłowice,
  • orliki E1, piątek 18.06., godz.  16.30 MKS – BAP GOL II Bieruń,