Ostatni sparing drużyna MKS-u rozegrała w sobotę 15.03 na głównym boisku o godz. 14. Rywalem MKS-u była Lechia 06 Mysłowice.

Lędzinianie zwyciężyli w tym jednostronnym spotkaniu 7:0 (4:0). Bramki zdobywali: Gardawski 3 (w 10, 35 i 55 min), Napieraj 2 (60 i 62 min), Bednarek (20 min) oraz Samek (25 min). Goście, prowadzeni przez byłego gracza MKS-u – Marka Ruska, w zasadzie tylko raz zagrozili naszej bramce, ale od straty gola uratowała nas poprzeczka. Byliśmy zespołem przeważającym nawet przez ostatnie pół godziny, kiedy to graliśmy w 10-tkę po czerwonej kartce dla Brony. W spotkaniu nie zagrali Krzysiek Firlej, Mokry, Salamon, Gołaś oraz Sopelewski, ale powinni być do dyspozycji trenera na mecz z Bojszowami.

MKS: Śliz – M.Roszak, Mikolasz, Karlik, Bednarek (Sowik 46), D.Firlej (Gąsior 65), Gardawski (Śliwa 70), Matysek (Kryla 65), Śliwa (Brona 46), Bomba, Samek (Napieraj 46)