W dniu jutrzejszym (11.02.) ruszamy z VI edycją halowych turniejów piłkarskich organizowanych przez Zarząd MKS Lędziny o Puchar Starosty Powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Po roku przerwy, impreza wraca do hali sportowej ORS „Centrum” w Lędzinach (VI piętro). Kibiców i rodziców czekają dwa weekendy (11.02, 18-19.02.) sportowej rywalizacji ,w której udział weźmie 30 drużyn i kilkuset zawodników.
Turnieje te są już tradycją, trwającą od 2017 roku, kiedy to odbyła się ich pierwsza edycja
Zapraszamy na trybuny od godziny 8.30 !
Jutro rywalizować będą zawodnicy z roczników 2008 i młodsi, a popołudniu (od 13.00) maluchy z roczników 2016 i młodsi !
W turnieju rocznika 2008 zagrają JUWe Jaroszowice, Pasjonat Dankowice, Ciężkowianka Jaworzno, UKS Szopienice (dwa zespoły) oraz drużyna gospodarzy.
Natomiast, w rywalizacji rocznika 2016 na parkiecie wystąpią drużyny GKS GieKSa Katowice, GTS Bojszowy, Niepokorni Orzesze, LKS Gardawice, JUWe Jaroszowice oraz skrzaty MKS pod wodzą trenera Pawła Podleśnego.
W trakcie turnieju tradycyjnie funkcjonować będzie kawiarenka (na IV piętrze Ośrodka), gdzie będzie można zakupić kawę, herbatę, czy coś słodkiego.