W pierwszym meczu barażowym między tryumfatorami grupy I Concordia Knurów przegrała w Knurowie z GKS-em II Katowice 0:2 (0:0). Rewanż odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 czerwca, o godzinie 11.00 w Katowicach.

Gole dla podopiecznych zespołu Henryka Górnika w drugiej połowie zdobyli Farkas oraz Kowalczyk. Ten rezultat przed meczem rewanżowym stawia w niezwykle trudnej sytuacji drużynę z Knurowa.

Uzupełniając informacje dotyczące grupy I dodam, że w tabeli końcowej rozgrywek uwzględniliśmy weryfikację rezultatu meczu 27 kolejki między Sokołem Wola i LKS Bełk, jako walkower 3:0 dla gości. Na boisku było 1:2, a powodem takiej decyzji jest brak wymaganej liczby młodzieżowców od 85 minuty w zespole Sokoła.