Zimowy czas minął szybko, w dniu wczorajszym (13.03.) o godzinie 17.00 MKS Lędziny w Pszczynie rozegrał swój ostatni mecz kontrolny, rywalizując z LKS Wisła Wielka, czyli z zespołem, z którym jesienią niejako „minęliśmy” się w rozgrywkach klasy okręgowej grupy tysko-bielskiej, bowiem zespól trenera Napierały zagra w grupie mistrzowskiej, a LKS wiosną będzie walczył w grupie spadkowej o utrzymanie.

LKS Wisła Wielka – MKS Lędziny 3:3 (1:2)
Bramki zdobywali:
1:0 – Mateusz Ploch (4 min),
1:1 – zawodnik testowany (7 min),
1:2 – Jakub Gnojczewski (19 min.),
2:2 – Adam Ploch (49 min rzut karny),
3:2 – Adam Ploch (51 min) ,
3:3 – Piotr Olszowski (89 min).
 W 18 min bramkarz LKS-u – Paweł Skorupka obronił rzut karny, wykonywany przez Mateusza Śliwę.

W tygodniu przedstawimy więcej informacji kadrowych na temat pierwszej drużyny i zapowiemy rundę rewanżową! W związku z tym, iż począwszy od I wiosennej kolejki kibicom nadal nie będzie dane (przynajmniej jak na razie) oglądać sportowej rywalizacji na boiskach, przekażemy także kilka ważnych informacji organizacyjnych.